SOPEL – wiaty autobusowe

O nas

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem i jednym z wiodących producentów wiat przystankowych na terenie kraju. Działamy na rynku nieprzerwanie od 1999 roku. Przez dziesiątki lat zaufało nam tysiące klientów, którzy pozostają z nami do dziś. Zajmujemy się wykonaniem produktów od A do Z tj. poczynając od pomysłu przez wykonanie kończąc na montażu.

Dzięki własnej lakierni proszkowej mamy możliwość malowania wyprodukowanych konstrukcji na dowolny, wybrany przez Inwestora kolor z palety braw RAL.

Wszystkie wyroby stalowe poddawane są procesom ocynku ogniowego dzięki czemu wydłużamy ich żywotność poprzez odporność na korozję.

Posiadamy bogaty zakres oferowanych wyrobów. Produkujemy zarówno wiaty przystankowe jak również zadaszenia dla zawodników rezerwowych, wiaty rowerowe, palarnie i wiele innych elementów małej architektury, które wykonywane są zarówno ze stali jak również aluminium.

W naszej ofercie można znaleźć również aluminiowe gabloty reklamowe montowane jako wyposażenie wiat przystankowych ale również wolnostojące gabloty ogłoszeniowe, gabloty naścienne zarówno zewnętrzne jak i wewnętrzne, przystosowane do podświetlenia w technologii LED lub też jako niepodświetlane.

Wszystkie nasze produkty podlegają Zakładowej Kontroli Produkcji w wyniku czego znakowane są certyfikatami europejskimi CE.